Nowe rozwiązanie uznanego producenta sprawia, że przygotowanie i obsługa systemu nagłośnieniowego nie musi być ani trudna, ani czasochłonna.

Audio Commander to kompaktowy, przenośny system PA typu all-in-one, który z pewnością spełni wszystkie wymagania DJ-ów, instruktorów fitness, organizatorów konferencji, a także doskonale sprawdzi się w placówkach oświatowych i domach kultury. Urządzenie waży 21 kg i wyposażone jest w kółka oraz rączkę ułatwiające jego transport.

Jego wnętrze skrywa dwa głośniki (LF o średnicy 12” i ciśnieniowy driver 1”), wzmacniacz pracujący w klasie D o mocy 200 W, mikser i odbiornik Bluetooth, umożliwiający przesłanie dźwięku z komputera, tabletu czy telefonu w sposób bezprzewodowy. Ponadto Audio Commander oferuje komplet wejść analogowych audio oraz dwa odbiorniki bezprzewodowego systemu mikrofonowego pracujące w paśmie 584-608 MHz.

W komplecie znajdują się dwa mikrofony: bezprzewodowy nadajnik do ręki typu handheld oraz beltpack z mikrofonem nagłownym, który docenią np. instruktorzy aerobiku w trakcie zajęć czy osoby wygłaszające prezentacje. Niewątpliwą zaletą jest to, że Audio Commander został wyposażony również we wbudowany akumulator, dzięki któremu urządzenie może pracować bez dostępu do gniazdka nawet przez 8-10 godzin.

Całość uzupełnia specjalny pokrowiec chroniący urządzenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi co ułatwia np. przeprowadzenie konferencji w plenerze czy organizację garden party w ogrodzie.