Firma Phono Media konsekwentnie rozszerza swoją ofertę. Do jej portfolio produktowego zostało właśnie dodanych trzech nowych producentów.

Z początkiem grudnia w dystrybucji firmy Phono Media znalazły się rozwiązania trzech potężnych producentów związanych ze sprzętem nagłośnieniowym, AV oraz rozwiązaniami mobilnymi. Pierwszą z marek jest Denon Professional. W ofercie producenta znajdują się zarówno rozwiązania instalacyjne AV, głośniki, wzmacniacze niskoimpedancyjne i 70/100V, jak i rozwiązania przenośne. Jednym z bardzo ciekawych produktów jest np. system Audio Commander. To głośnik na kółkach, z rozkładaną rączką wyposażony w zintegrowany wzmacniacz, dwa odbiorniki mikrofonów bezprzewodowych, złącza USB i SD z playerem oraz wejścia dla potrzeb dodatkowych mikrofonów czy odtwarzaczy przenośnych. To idealne rozwiązanie dla szkół, ośrodków kultury czy urzędów, umożliwiające bardzo szybkie przeprowadzenie spotkania czy konferencji, ale również dla siłowni czy klubów fitness jako źródło muzyki towarzyszącej zajęciom.

Oferta Marantz Professional to niezwykle szerokie portfolio produktów związanych z rejestracją dźwięku, wideokonferencjami, ale także wyposażenie studiów nagrań. Tutaj najsilniejszą grupę rozwiązań stanowią profesjonalne rejestratory dźwięku. Zarówno dwukanałowe, sześciokanałowe, przenośne czy rozwiązania nakamerowe.

Natomiast marka Rane to zaawansowane rozwiązania związane z przetwarzaniem, obróbką i dystrybucją sygnałów audio. Tutaj na szczególną uwagę zasługuje seria procesorów DSP. W jej skład wchodzą trzy modele: Zonetech, HAL3s oraz TERMINAL 1010x. Każdy z nich może współpracować z dodatkowymi akcesoriami zewnętrznymi, jak panele dotykowe DR6, mikrofony przywoławcze Zone Pager, ścienne regulatory DRZH i RAD26 czy panele wejściowe RAD22. Największy model TERMINAL 1010x ma również slot na kartę Dante 32×32. Procesory pracują pod kontrolą oprogramowania Halogen ułatwiającego projektowanie, konfigurację i kontrolę systemu AV oraz pełną konfigurację bloków processingu, a jest w czym wybierać. Użytkownik otrzymuje dostęp do takich rozwiązań jak: bramka szumów, automatyczna kontrola wzmocnienia, automikser, expander, kompresor, limiter, zaawansowane filtry, korektory, a nawet redukcja echa (AEC).

 Jacek Stanisławki, jeden z właścicieli firmy Phono Media, zapytany o rozszerzenie oferty, komentuje: – Poszukiwaliśmy silnych rozpoznawalnych marek, dla szerokiego grona odbiorców, nie tylko związanych z rynkiem profesjonalnych instalacji AV. Oferta nowych producentów w naszym portfolio to nie tylko produkty instalacyjne, ale także rozwiązania broadcastowe i produkty konsumenckie dla użytkowników końcowych, dostępne w sklepach muzycznych. Już wkrótce wszystkie rozwiązania profesjonalne będą dostępne do testów w naszej siedzibie. Zapraszamy do kontaktu. – dodaje Jacek Stanisławki.