Piotr Karuzel Wilak z firmy Wszystko Jasne stał się kolejnym szczęśliwym posiadaczem ruchomych głów Elation Fuze SFX. W sumie w ofercie Wszystko Jasne pojawiło się 8 spotów charakteryzujących się dużą funkcjonalnością i uniwersalnością zastosowań.

Elation Fuze Sfx to ledowa, kompaktowa głowa ruchoma typu spot. Urządzenie wyposażono w źródło światła o mocy 300W, białą diodę led 6600K emitującą wiązkę, aż 12000 Lumenów. Produkt cechuje duża funkcjonalność i uniwersalność na co wpływ mają między innymi szeroki zakres szybko pracującego zoom od 4,5° do 38°, filtr Frost umożliwiający wykorzystanie oprawy także jako Wash, oraz dwie niezależnie działające pryzmy.

Fuze SFX idealnie sprawdzi się zarówno jako beam jak i spot w domach kultury, firmach, eventowych, rentalowych oraz w teatrach czy studiach telewizyjnych. Ta głowa ruchoma jest doskonałą alternatywą dla droższych i starszych opraw oświetleniowych. W swojej kategorii cenowej , zarówno pod kątem jakościowym jak i technologicznym prawdopodobnie nie ma sobie równych.

fot. Szymon “Pempek” Niemczewski