PS TEATR i Akademia Technik Scenicznych mają przyjemność zaprosić na warsztaty z oświetlenia scenicznego w obiektach kultury. Warsztaty odbędą się w Lublinie w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12. Zapraszamy od godziny 10:00. Zapisz się już dzisiaj!

Poznaj najnowsze rozwiązania z dziedziny statycznego oświetlenia scenicznego. Specjaliści z PS Teatr opowiedzą o nowościach technologicznych w statycznym oświetleniu teatralnym oraz o korzyściach z wykorzystania ledowego źródła światła w obiektach kultury i o tym jak to rozwiązanie wypada w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem halogenowym.

Gość specjalny Artur Wytrykus – Reżyser i realizator światła
Przez blisko dwadzieścia lat związany z Teatrem Syrena, w którym współtworzył takie musicale jak „Rodzina Addamsów”, „Bitwa o tron”, „Next to normal”, „Czarownice z Eastwick” czy „Rock of Ages”. Na przestrzeni lat współpracował z wieloma uznanymi reżyserami – m.in. z Wojciechem Malajkatem („Czarodziejska góra”,„Plotka”, „Trener życia” ), Jackiem Bończykiem („Nie dorosłem”, „Kot w butach”„Walc na trawie”), Krzysztofem Jaślarem (“Zamach na MoCarta”, “Dzieci z Bullerbyn”), Wojciechem Kościelniakiem (“Hallo szpicbródka”, „Kariera Nikodema Dyzmy”). Na stałe współpracuje z Mazowieckim Instytutem Kultury – w zakresie reżyserii i realizacji światła do cyklu koncertów oraz z B’cause Dance Company – jako dyrektor ds. technicznych, reżyser świateł i realizator spektakli teatru tańca. Swoim światłem oświetlał liczne wydarzenia kulturalne, m.in.: FEST Festival w Chorzowie, Męskie Granie, Green Festiwal i inne. Posiada również doświadczenie realizacji projektów dla telewizji – m.in. poznański Enter. Festiwal oraz koncert „Lipcowi” zrealizowany w Augustowie na zamówienie Instytutu Pileckiego.

Panel dyskusyjny
W programie warsztatów nie mogło zabraknąć również panelu dyskusyjnego dotyczącego tego, w jaki sposób można realizować zapotrzebowanie na oświetlenie w obiektach kultury oraz jak dobierać urządzenia umiejętnie czytając specyfikacje techniczne.

Dodatkowo w programie
Inteligentne i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe

Panel technologiczny z markami ETC i ELATION

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ! – kliknij aby przejść do formularza zapisów

Warsztaty odbędą się w Lublinie w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12. Wstęp od godziny 10:00.