ETC Ministar to kompaktowa głowa typu spot wyposażona w wydajny silnik LED o mocy 300W oraz zaawansowany system optyczny. Jest to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w mniejszych i średnich przestrzeniach takich jak kluby, teatry, domy kultury, czy studia TV ect.

Ministar to kolejny ciekawy model w ofercie ETC, który  zapewnia wyjątkową wszechstronność i wydajność w przystępnej cenie. Urządzenie wyposażono w wydajny silnik LED generujący do 9700 lumenów na wyjściu. Ponadto dysponuje zaawansowanym systemem optycznym z szerokim zoomem pracującym w zakresie od 6.5°do 48°, dwoma tarczami gobo w tym jedną rotacyjną z możliwością wymiany, pryzmą i liniowo kontrolowaną dyfuzją.

“To, co wyróżnia tę oprawę, to podwójne koła kolorów, które tworzą technologię VersaColor, oferując spektrum 60 czystych i eleganckich kolorów, dostępnych za pośrednictwem jednego kanału. Dzięki temu użytkownicy mogą tworzyć piękno dzięki szerokiej gamie opcji kolorystycznych.” – komentuje menedżer produktu Matt Stoner

ETC Ministar umożliwia mieszanie kolorów za pośrednictwem systemu VersaColor, który przy wykorzystaniu dwóch tarcz pozwala na otrzymanie 60 unikatowych barw. Dodatkowo zaimplementowany system QuadraTech daje możliwość uzyskania czterobarowych wariacji barwnych umożliwiając przy tym tworzenie niespotykanych dotąd efektów wizualnych. Dzięki kompaktowym rozmiarom, mocnej wiązce i profesjonalnemu zestawowi funkcji, Ministar idealnie wpasowuje się potrzeby i budżet małych oraz średnich obiektów.

Najważniejsze cechy:

  • LED 300W;
  • 9700 lumenów;
  • Płynny i cichy zoom od 6.5° do 48°;
  • Liniowo kontrolowana dyfuzja;
  • VersaColor – 60 unikatowych kolorów otrzymywanych przy użyciu podwójnego koła kolorów kontrolowanych przy pomocy pojedynczego kanału;
  • QuadraTech – Rozdziela wiązkę światła na cztery różne kolory tworząc 64 różne wariacje barwne;
  • Jedna tarcza gobo z opcją rotacji wyposażona w 6 gobosów z wymiennymi wzorami;
  • Jedna tarcza ze statycznymi 9 niewymiennymi gobosami;