Elation Professional rozszerzyło swoją serię urządzeń LED „Key Light” o oprawę KL Fresnel 6 FC. Nowy model oferuje pełne spektrum kolorów i spełnia surowe standardy realizacji wymagających wysokiej jakości światła emitowanego z zachowaniem niskiego poziomu hałasu.

KL Fresnel 6 FC zaprojektowano do wszelkich zastosowań wymagających wysokiej mocy miękkiego światła z precyzyjnym odwzorowaniem kolorów i regulowaną temperaturą barwową. Od bogatych nasyceń po subtelne pastele i dynamiczne białe światło. Wysoki współczynnik CRI (92), TM30 (88) i TLCI (95) gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów zarówno dla oka, jak i kamery. W tym miejscu warto wspomnieć o regulacji częstotliwość odświeżania silnika LED do 25 kHz. Oprawa została wyposażona w wysoce wydajny silnik LED RGBMA o mocy 220 W, skalibrowany na 6500K, co gwarantuje pięknie rozproszone światło. Urządzenie jest w stanie wytworzyć wiązkę do 8000 lumenów, którą można regulować w zakresie od 10° do 32°.

KL Fresnel 6 FC to urządzenie lekkie i mobilne, ale wystarczająco wytrzymałe, aby sprostać trudom codziennej pracy i nieostrożnemu traktowaniu. Urządzenie może pracować na statywie lub podwieszone za pomocą dowolnego standardowego zacisku lub dołączonego adaptera Junior Pin. Wyjątkowa jakość oddawania barw, precyzyjne ustawienia CCT i zdalnie regulowana częstotliwość odświeżania LED sprawiają, że KL Fresnel 6 FC jest doskonałym wyborem dla każdego profesjonalnego środowiska produkcyjnego zarówno w studiu, jak i na scenie.