Elation zaprezentowało nową oprawę wchodzącą w skład popularnej serii KL Key Light. KL PAR FC stanowi połączenie nowoczesnej technologii, klasycznego wzornictwa i szerokich możliwości dostosowanych do wymogów współczesnego rynku. Model ten doskonale sprawdzi się w zastosowaniach filmowych, studyjnych, w teatrze i przy innych współczesnych realizacjach wymagających wyjątkowej jakości kolorów.

 

Nowa propozycja Elation to kompaktowa oprawa wyposażona w źródło LED o mocy 280 W, oferująca pełne spektrum kolorów (RGBMA) z bardzo precyzyjną kontrolą temperatury barwowej w zakresie 2400 K-8500 K. Dzięki zaawansowanej technologii i wydajnemu silnikowi LED 5 w 1, mogącym wytworzyć do 11 000 lumenów, urządzenie z powodzeniem może pracować nie tylko jako typowa oprawa PAR, ale również jako Wash. Projektanci z Elation nie zapomnieli o żadnym szczególe i zastosowali odpowiednią optymalizację po to by z powodzeniem można było użyć oprawy również w realizacjach telewizyjnych czy filmowych.

Dodatkowo urządzenie dostarczane jest w zestawie z wieloma soczewkami, które można łatwo wymienić. Jakość renderowania kolorów również robi wrażenie, gdyż urządzenie osiąga CRI na poziomie 92 oraz TLCI 95, a do tego ma możliwość zdalnego dostosowania częstotliwości odświeżania LED. Do listy superlatyw należy oczywiście doliczyć typową dla Elation wysoką jakość wykonania, odporną obudowę i wysokiej jakości złącza. KL PAR FC z całą pewnością jest pozycją wartą polecenia wszystkim, którzy potrzebują niezawodnego, nowoczesnego i mocnego reflektora PAR LED.