KL PANEL jest idealnym źródłem światła (głównego i wypełniającego) w wielu sytuacjach wymagających wyjątkowej wydajności i jakości kolorów, zoptymalizowanym pod kątem przestrajalnego światła białego w filmie i telewizji. Oprawa zapewnia wysoką wydajność, precyzyjną kontrolę temperatury barwowej, pełne odwzorowanie kolorów i równomierne pokrycie.

KL PANEL zawiera wysoce wydajny pakiet LED 6 w 1, który wytwarza nawet do 24 000 lumenów. Kompaktowa i przenośna oprawa może być zamontowana na statywie lub zawieszona za pomocą dowolnego standardowego zacisku lub dołączonego adaptera Junior.

KL PANEL może być obsługiwany przez standardowe protokoły DMX, Art-NET lub sACN. Ponadto można go również regulować ręcznie za pomocą dołączonych enkoderów i wyświetlacza OLED, zapewniając natychmiastową kontrolę intensywności, temperatury barwowej, przesunięcia zieleni i innych ważnych ustawień.

 

Wyświetlacz i enkodery są dogodnie umieszczone na dole oprawy, aby zapewnić łatwy dostęp, gdy KL PANEL jest zamontowany na stojaku.