Zactrack Lighting Technologies GmbH to austriacka firma, która ma kilkanaście lat doświadczenia w opracowywaniu systemów śledzenia pozycji, testując i wdrażając je głównie na rynku lokalnym i niemieckim. Od teraz jej rozwiązania będą również dostępne w Polsce dzięki firmie LTT, która została wyłącznym dystrybutorem marki na terenie naszego kraju.

Zactrack SMART to zaawansowane i w pełni zautomatyzowane rozwiązanie do śledzenia obiektów, którym można wspomagać sterowanie oświetleniem, dźwiękiem i efektami wideo. Do śledzenia używa nadajników radiowych pracujących w paśmie 6,2GHz-6.7GHz, które mogą być ukryte pod typowymi materiałami niemetalicznymi. System SMART jest w stanie obsłużyć do 10 nadajników, z precyzją rzędu +/- 5cm.

Wśród wielu zalet tego rozwiązania z pewnością należy wymienić jego prostotę obsługi i konfiguracji. Przygotowanie Zactrack SMART do pracy zajmuje mniej niż 15 minut, ponadto system sam się kalibruje i samodzielnie mierzy potrzebne wymiary oraz odległości na scenie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nowym dystrybutorem: www.ltt.com.pl