Od 7 kwietnia firma Lauda Audio jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych rozwiązań marki Focal na terenie Polski. 

Francuska firma Focal z siedzibą w Saint-Étienne od 1979 roku tworzy standardy sprzętu akustycznego dla różnych zastosowań. Podstawową działalność marki stanowią przetworniki głośnikowe i głośniki Hi-Fi. W jej portfolio znajdują się domowe zestawy audio, głośniki samochodowe, słuchawki oraz niezwykle cenione profesjonalne monitory studyjne.

Autorskie technologie akustyczne firmy Focal podbiły serca profesjonalistów i audiofilów na całym świecie dzięki wysokiej klasy produktom referencyjnym. Niektóre z tych technologii obejmują membrany wykonane z poliglasu, kevlaru lub lnu, głośniki wysokotonowe z berylu i aluminium/magnezu, systemy Tuned Mass Damper i Infinite Horn Loading. Wszystkie serie z logo Focal są tworzone i rozwijane w tym samym zakładzie produkcyjnym, a zdecydowana większość produkcji odbywa się we Francji.

Produkty Focal oferują niezrównaną jakość dźwięku. Niezależnie od tego, który produkt wybierzesz, możesz mieć pewność, że będziesz słuchać oryginalnego dźwięku: dźwięku Focal. Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami marki Focal z działu pro audio zapraszamy do kontaktu z firmą Lauda Audio.