Dołącz do kampanii Genelec Harmony Track, w której można wygrać monitory Genelec RAW 8330A z zestawem GLM i przy okazji pomóc fundacji Music Fund, działającej na rzecz wsparcia społeczności w krajach rozwijających się i w strefach konfliktu.

Jeśli jesteś twórcą/twórczynią, muzykiem na dowolnym poziomie umiejętności, możesz wziąć udział w kampanii Genelec Harmony Tracks. Wystarczy nagrać krótki utwór oparty na tonacji G i wysłać go do Genelec. Pod koniec 2023 producent wylosuje jeden utwór, a jego autor/ka zdobędzie główną nagrodę w postaci pary monitorów Genelec RAW 8330A z zestawem GLM, zapakowanych w futerał Peli.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: https://www.genelec.com/harmony-tracks

Kampania Harmony Tracks została zorganizowana z okazji 45-lecia Genelec i z założenia ma łączyć muzycznych twórców z całego świata, aby pokazać muzyczną różnorodność. Ma także cel charytatywny. Genelec nawiązał współpracę z globalną organizacją charytatywną Music Fund, aby zapewnić wysokiej jakości instrumenty i wsparcie dla społeczności w krajach rozwijających się i w strefach konfliktu. Za każdy przesłany utwór w ramach Harmony Tracks, Genelec przekaże 10 euro na Music Fund.