W związku z epidemią koronawirusa oraz bardzo dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej w Polsce firma Aplauz Audio wydała komunikat. 

“Drodzy Klienci i Partnerzy,

W związku z epidemią koronawirusa oraz bardzo dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej w Polsce podjęliśmy decyzję o reorganizacji pracy naszej firmy. Bezpieczeństwo naszych Klientów, Partnerów Biznesowych oraz pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego od przyszłego tygodnia firma przechodzi na system pracy zdalnej, tzw. home office, oraz dyżurów w biurze Aplauz. Pracownicy Aplauz będą mieli zdalny dostęp do systemów informatycznych firmy, w tym systemu realizacji zamówień oraz zgłoszeń serwisowych.

W związku z reorganizacją pracy firmy, w tym magazynu, oraz zmianami w funkcjonowaniu firm trzecich, realizacja zamówień oraz napraw serwisowych może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Dołożymy wszelkich starań, byście nie odczuli tych zmian.

Apelujemy również o minimalizację bezpośrednich kontaktów z firmą i w miarę możliwości zdalne załatwianie spraw związanych z zakupem, płatnościami oraz serwisem sprzętu.

W tej wyjątkowej sytuacji bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich jest priorytetem, dbajmy o nie wspólnie.

Dziękujemy za zrozumienie.”