Najnowsza edycja produktów z serii Mixtrack już jest. Poznajcie Mixtrack Pro FX i Mixtrack Platinum FX – większe koła JOG, przełączniki łopatkowe, całkowicie nowy design i wiele więcej.

Mixtrack Pro FX to kontroler Serato DJ zaprojektowany, aby inspirować, rozwijać i doskonalić swoje umiejętności DJ-skie. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby brzmieć profesjonalnie od samego początku. Na pokładzie znajdziesz duże 6-calowe koła jog i 24-bitowy cyfrowy interfejs audio zapewniający nieskazitelną jakość dźwięku. Do dyspozycji masz 6 dedykowanych przycisków efektów do tworzenia łatwych przejść i 16 padów dla hot cue, pętli i sampli. Ponadto możesz nawet przesyłać strumieniowo ulubioną muzykę bezpośrednio z TIDAL lub Soundcloud przez Serato DJ Lite. Dzięki Mixtrack Pro FX wszystko, czego wymaga współczesny DJ, jest już dostępne – wejście do świata profesjonalnych DJ-ów nigdy nie było prostsze.

Mixtrack Platinum FX to 24-bitowy 4-kanałowy cyfrowy kontroler DJ. Producent wyposażył go w dedykowaną sekcją efektów z przełącznikami i 16-wielofunkcyjnych padów. Do dyspozycji masz duże 6-calowe pojemnościowe koła jog z wbudowanymi wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości. Gotowy na każdy styl, idealny na małe imprezy oraz rozwijanie umiejętności DJ-skich. Mixtrack Platinum FX łączy funkcjonalność ze wszystkimi narzędziami do stworzenia swojego charakterystycznego stylu – tu zaczyna się wstęp do świata nieograniczonej kreatywności DJ-skiej!