Numark DJ2GO2

W ofercie Numark znajdziemy kontroler, który pozwoli na rozwinięcie warsztatu początkującym adeptom sztuki kreatywnego miksowania.

 W ofercie Numark znajdziemy kontroler, który pozwoli na rozwinięcie warsztatu początkującym adeptom sztuki kreatywnego miksowania. DJ2GO2 to przenośny kontroler, który możemy zabrać ze sobą wszędzie. Urządzenie wyposażone zostało w interfejs audio i zawiera Serato DJ Intro z możliwością uaktualnienia do Serato DJ. Niewielkie wymiary dwukanałowego kontrolera pozwalają na jego umieszczenie obok, a nawet na laptopie. Z poziomu DJ2GO2 możemy kontrolować nie tylko wirtualne decki, lecz również poziom wzmocnienia sygnału na wyjściu i poszczególnych kanałach, a także monitorować set na słuchawkach. Prezentowany kontroler powstał z myślą o początkujących oraz często podróżujących DJ-ach, którzy chcieliby mieć decki zawsze ze sobą. Mimo niewielkich rozmiarów Numark DJ2GO oddaje w nasze ręce wiele funkcji, w tym szybki dostęp przy użyciu podświetlanych padów do punktów cue i pętli z opcją ich manualnego lub automatycznego tworzenia, a także samplera. Kontoroler, choć dostarczany jest wraz z oprogramowaniem od Serato, może pracować z dowolną aplikacją DJ-ską.  

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij