“Kielich”, czyli Krzysztof Kieliszkiewicz, to utalentowany muzyk, wokalista oraz kompozytor, który zyskał rozpoznawalność przede wszystkim jako basista w kultowej grupie Lady Pank. Początkowe kroki na profesjonalnej scenie muzycznej stawiał wraz z zespołem Latawce. Jednak to z Lady Pank związane są najważniejsze etapy jego kariery. Wspólnie z perkusistą Kubą Jabłońskim, Kieliszkiewicz odegrał kluczową rolę w odbudowie sekcji rytmicznej po reaktywacji zespołu. Jego umiejętności muzyczne i wkład w tworzenie charakterystycznego brzmienia Lady Pank uczyniły go nieodłącznym elementem tej legendarnej formacji.

Warto również wspomnieć, że oprócz pracy w zespole, “Kielich” ma na swoim koncie również solowe nagrania, które świadczą o jego wszechstronności i artystycznej indywidualności. Artysta niedawno zdecydował się na zakup Apogee Duet 3 i podzielił się z nami swoją opinią.

“Pracuję na Apogee Duet od wielu lat i jest to bardzo przyjazne w obsłudze urządzenie, a lubię prostotę. Oprócz tego oczywiście świetnie brzmi i spełnia moje oczekiwania, jeśli chodzi o ilość wejść i wyjść. W najnowszej wersji oddzielnie można podłączyć mikrofony i instrumenty, więc mogę mieć cały czas podłączone jedno i drugie, a w razie potrzeby przełączać źródło w sofcie. Dodatkowo w najnowszym Duet 3 podoba mi się również możliwość kreowania brzmienia na etapie nagrywania, co świetnie się sprawdza przy rejestracji wokali.”

Duet 3 zawiera wbudowany sprzętowy procesor DSP, który współpracuje z wtyczką Symphony ECS Channel Strip, która została opracowana przez legendarnego realizatora Boba Clearmountaina. W rezultacie można nagrywać z zerową latencją z efektami. ECS Channel Strip zawiera presety, dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać profesjonalną jakość nagrania. Idealny do tworzenia muzyki, nagrywania głosu i wokali, a nawet do przesyłania strumieniowego i grania na żywo. Duet 3 możesz używać zarówno w studiu jak i w podróży, albo na scenie łącząc się ze stacją roboczą Mac lub Windows poprzez USB-C.