Kupując popularne zestawy głośnikowe w polskich sklepach partnerskich ESS Audio otrzymasz dodatkowy sprzęt zupełnie za darmo. Za każdą kupioną parę aktywnych kolumn głośnikowych IRX108BT dostaniesz mikser Soundcraft Notepad 8FX, a za parę IRX112BT otrzymasz model Notepad 12FX.

IRX108BT oraz IRX112BT to dwudrożne, lekkie, wyposażone w zależności od modelu w 8” lub 12” przetwornik aktywne kolumny głośnikowe idealne do różnorodnych zastosowań – eventy, imprezy okolicznościowe, sety DJ’skie, mniejsze koncerty. Dodatkowo IRX’y posiadają możliwość bezprzewodowego przesyłu dźwięku za pomocą protokołu Bluetooth 5.0. JBL IRX są banalne w użyciu. Podłączasz, odpalasz wybierając jeden z czterech gotowych presetów – Music, Vocal, Speech, Flat i grasz!

Modele serii IRX są idealnym narzędziem na eventy, imprezy okolicznościowe, sety DJ’skie, mniejsze koncerty. Postaw na świadomą konsumpcje w trosce o swój portfel oraz środowisko naturalne i wybierz solidny produkt na lata zamiast produktów “jednokrotnego użytku”, zwłaszcza że JBL IRX to najbardziej przystępny cenowo aktywny zestaw mobilny głośnikowy JBL’a, który oferuje więcej niż konkurencja w tym segmencie.

Miksery z seri Notepad łączą profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału Harmana oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta. Obojętne czy jesteś piosenkarzem, czy podkasterem, miksery Notepad mają do zaoferowania najlepsze możliwe rozwiązania, np. efekty Lexicon, dzięki którym w łatwy sposób dopieścisz wytwory swojej wyobraźni, które z pewnością zaimponują twoim słuchaczom.

Promocja trwa od 01.04. do 30.04.2021 r.