Listwy LED Robe Lighting Tetra1 i Tetra2

Tetra1 i Tetra2 to listwy LED oparte na technologii znanej z modeli Spiider i Tarrantula, które stanowią znakomite uzupełnienie każdej instalacji. Urządzenia generują ultra-wąską 4° wiązkę z każdego z zamontowanych pikseli, a dzięki możliwości łączenia tworzą jasną, wyraźną kurtynę światła pożądaną przez współczesnych projektantów oświetlenia.

Oba modele zostały wyposażone w opatentowaną przez Robe funkcje MCFE™, czyli wielokolorowy efekt flower, co z pewnością wyróżnia je na rynku. W Tetra zastosowano najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania Robe, w tym system zabezpieczający przed migotaniem w kamerze Cpulse, L3 Low Light, czyli przyciemnianie liniowe, które pozwala na płynne ściemnianie oraz 18-bitową kontrolę zapewniającą ultra-płynne mieszanie kolorów.

 

Robe Tetra2

Model Tetra1 został wyposażony w 9, natomiast Tetra2 w 18 pikseli. Możliwość łączenia ze sobą obu urządzeń pozwala na stworzenie tzw. „bezszwowej” kurtyny świetlnej na całej scenie lub kratownicy z zachowaniem równych odstępów między pikselami. Skupiona wiązka Beam w połączeniu z płynnym zoomem pozwalają na uzyskanie zarówno efektu zalewania, jak i dynamicznych efektów w powietrzu.

Wbudowany Ethernet i szeroki zakres protokołów (sACN, Art-Net lub Kling-Net) gwarantują szybką instalację sieci i łatwą kontrolę z mediaserwerów, DMX lub wewnętrznego generatora efektów.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij