Elation Professional powołał do życia nową markę.

Nowopowstała marka Magmatic ma w swojej ofercie wytwornice mgły – Magma, dymu – Thermatic, śniegu – Polar oraz symulację CO2 seria Rocket. Uzupełnieniem oferty są przeznaczone do urządzeń płyny serii Atmosity oraz urządzenia oświetleniowe UV LED z IP65 w serii Prisma.

Magma Prime to kompaktowy, mobilny, wytrzymały i łatwy w obsłudze hazer o mocy 700 W. Wyposażony jest w wymiennik ciepła z zabezpieczeniem termicznym oraz tryb oszczędzania energii z opcją automatycznego czyszczenia. Pompa bazuje na zaawansowanej technologii HPA (high pressure air) Pump Technology.

Dzięki obudowie wykonanej z aluminium waży jedyne 10,2 kg. Sprawność na poziomie 113 m3/min, pojemność 1,3 litra oraz zużycie płynu 3,4 ml/min pozwalają na długą bezobsługową pracę. Urządzenie wyposażone jest w dotykowy ekran LCD z opcją manualnego oraz zegarowego sterowania. Kontrola poprzez wbudowany DMX-512, RDM oraz opcjonalnie bezprzewodowy nadajnik DMX E-FLY, sterownik RF oraz przewodowy pilot. Hazer Magma Prime marki Magmatic to z pewnością urządzenie, na które warto zwrócić uwagę.