Muzyka i Technologia na Targach Event

W dniach 6-8 października w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Targów Event, poświęconych wyłącznie branży eventowej. "Muzyka i Technologia" była patronem medialnym targów, a dodatkowo przygotowała prezentację "Event doskonały technicznie - jak to zrobić".

W dniach 6-8 października w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Targów Event, poświęconych wyłącznie branży eventowej. “Muzyka i Technologia” była patronem medialnym targów, a dodatkowo przygotowała prezentację “Event doskonały technicznie – jak to zrobić”.Prezentacja odbyła się drugiego dnia targów. Poprowadził ją redaktor techniczny naszego magazynu, Przemysław Waszkiewicz oraz Tomasz Marek. Wśród najważniejszych poruszonych przez niego tematów znalazły się: Na co zwrócić uwagę podczas współpracy z firmami zajmującymi się techniczną obsługą imprez? Od koncepcji do realizacji – zgodnie z konkretną wizją przekazu. Dlaczego warto korzystać z najnowszych technologii? Wizja lokalna – czy da się zorganizować w wybranym miejscu daną imprezę? Co może zapewnić firma w ramach technicznej obsługi? Bezpieczeństwo przede wszystkim: odpowiednie zasilanie i nośność konstrukcji scenicznych. Doprecyzowanie szczegółów w umowie, dopasowanie wymagań do realiów. Niespodzianki są mile widziane przez klienta, ale nie przez firmy współpracujące. Uświadamianie klienta – czy zawsze możemy spełnić jego życzenie? Priorytety w ustalaniu budżetu: wpływ źle ulokowanych oszczędności na ostateczną jakość.Tematyka okazała się na tyle ciekawa, że na sali seminaryjnej zabrakło miejsc dla słuchaczy. Nie ukrywamy, że tak duże zainteresowanie bardzo nas ucieszyło.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij