Firma Powersoft rozszerzyła swój katalog produktów o dwa nowe modele wzmacniaczy T902 i T904. Seria T stanowi atrakcyjne cenowo i elastyczne rozwiązanie, łączące końcówkę mocy i procesor głośnikowy w jednej, kompaktowej obudowie 1U. Nowe wzmacniacze  sprawdzą się doskonale zarówno w zastosowaniach touringowych, jak i instalacyjnych.

T902 to wysokiej klasy wzmacniacz dwukanałowy, który oferuje moc 4000 W przy 2 omach, 3200 W przy 4 omach lub 1800 W przy 8 omach, a wysokie napięcie i prąd szczytowy na wyjściach sprawiają, że jest idealny do napędzania dużych 4-omowych subwooferów (takich jak podwójne 18”) lub 2- i 3-drożne moduły line array. T904 to konstrukcja czterokanałowa, który może dostarczyć 1800 W przy 2 omach, 2000 W przy 4 omach lub 1600 W przy 8 omach. Model ten sprawdzi się do zasilania systemów Bi-amp, takich jak monitory sceniczne, 2-drożne głośniki point source i 2-drożne moduły line array, a także mniejsze subwoofery.

Oba wzmacniacze wyposażone są w zaawansowany procesor DSP oraz protokół Dante. Dodatkowo oferują najlepsze cechy serii T takie jak pełne sterowanie za pomocą komputera PC i oprogramowania Armonía lub możliwość sterowania urządzeniem z panelu frontowego, co znacząco ułatwia pracę przy mniejszych systemach. Tak jak pozostałe modele serii dostarczają wysokich wartości napięcia na wyjściu, pozwalając osiągać wysokie poziomy ciśnienia SPL z wykorzystaniem nawet pojedynczych źródeł 8/16 omów. Wysokie napięcia wyjściowe pozwalają również na powersharing pomiędzy kanałami, co pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w aplikacjach takich jak: bi-amp czy mix top/sub. Poza wspominaną obsługą protokołu Dante wzmacniacze wyposażono w złącza AES/EBU i analogowe. Połączenia Dante i AES/EBU są zoptymalizowane do pracy w trybie „podaj dalej” i dystrybucji dwóch kanałów audio do wielu wzmacniaczy spiętych ze sobą, bez wykorzystania dodatkowych urządzeń.