Podczas targów InfoComm 2019 Ashly Audio zaprezentowało 11 nowych produktów, które są wynikiem innowacji ukierunkowanej na zapewnienie odpowiednich rozwiązań i poprawę aspektów komfortu użytkowania zarówno dla użytkownika, jak i integratora profesjonalnego sprzętu audio.

Nowe rozwiązania Ashly obejmują wielofunkcyjną matrycę DSP z wbudowanym wzmacniaczem mocy mXa-1502, wzmacniacze serii CA i FA, które umożliwiają różnorodne integracje oraz oprogramowanie AquaControl ™, wspierające prawdziwie innowacyjne rozwiązania Ashly.

mXa-1502 Mikser Amp

Nowa wielofunkcyjna matryca DSP z wbudowanym wzmacniaczem mocy mXa-1502 Ashly Audio to całkowicie zintegrowany produkt z czterema strefami miksowania i DSP, oferujący 2 x 150W mocy, programowalne przedwzmacniacze mikrofonowe oraz kompletny zestaw DSP – wszystko w jednym, kompaktowym, eleganckim urządzeniu, przystosowanym do montażu w szafie typu rack.

Projekt podkreśla przekonanie Ashly, że zintegrowane produkty – w połączeniu z prostotą instalacji i użytkowania – mają kluczowe znaczenie dla wykonawców na dzisiejszym rynku instalacyjnym.

Model mXa-1502 ma za zadanie pomóc integratorom zdobyć więcej klientów wśród małych i średnich firm, szczególnie w sektorach handlu detalicznego, hotelarstwa i gastronomii oraz obiektach sakralnych. Integratorzy mogą łatwo konfigurować system i zapewniać długoterminową obsługę dzięki wbudowanemu serwerowi sieciowemu power miksera, który oferuje internetową platformę sterowania. Jeśli użytkownik końcowy potrzebuje pomocy, integrator może w pierwszej kolejności zalogować się do systemu  zdalnie online, zamiast udawać się na miejsce.

Ponadto, system sterowania AquaControl, nie wymaga dogłębnych warsztatów i szkoleń. Nie ma potrzeby spędzania tygodnia na szkoleniach, aby certyfikować system. Ashly skoncentrował się na zapewnieniu najbardziej intuicyjnego interfejsu w historii, z różnymi poziomami kontroli zarówno dla początkującego użytkownika, jak również dla integratora.

 

 

Seria wzmacniaczy mocy CA Series

Nowa linia wzmacniaczy mocy serii CA Ashly Audio to całkowicie nowy, bardzo wydajny projekt klasy D. Urządzenia oferują ekscytujące nowe możliwości, które mają kluczowe znaczenie zarówno dla instalatorów, jak i użytkowników końcowych. Nowa seria CA obejmuje sześć modeli – trzy modele dwukanałowe i trzy modele czterokanałowe – w wersjach 500-watowych, 1000-watowych i 1500-watowych na kanał (@ 4 Ohm). Seria CA jest również zaprojektowana do stabilnej pracy przy 2 Ohmach i 70V.

Każda jednostka zawiera technologię D-MAX firmy Ashly, która zapewnia najwyższą wydajność i niezawodność – w tym  zastrzeżone autorskie rozwiązanie zasilacza i systemy zarządzania energią, a także zaawansowaną implementację systemu sterowania. Dynamiczna korekcja współczynnika mocy podnosi wydajności wykorzystania mocy poprzez dokładne śledzenie fluktuacji prądu, a nie tylko próbkowanie na szczytach. Ponadto nowa konstrukcja chłodzenia SailFlow, zapewnia dwustronny system chłodzenia powietrzem, który utrzymuje niską temperaturę pracy.

Te nowe technologie – w połączeniu z przyjaznymi instalatorom złączami Euroblock i XLR – sprawiają, że linia wzmacniaczy mocy serii CA doskonale nadaje się do integracji w przestrzeniach edukacyjnych, obiektach sakralnych, sportowych, handlowych i restauracyjnych.

 

 

Seria wzmacniaczy mocy FA Series

Linia wzmacniaczy mocy FA Series oferuje dwie wersje  o wielkości  pół RU, które są dostępne w konfiguracjach czterokanałowych (4 x 125 W) lub dwukanałowych (2 x 125 W). Dostępna jest również wersja 1RU w konfiguracji czterokanałowej (4 x 250 W).

Wszystkie trzy wzmacniacze są chłodzone konwekcyjnie i posiadają certyfikat Energy Star. Urządzenia gwarantują wysoki poziom wszechstronności w kompaktowym rozwiązaniu, dając możliwość umieszczenia wzmacniaczy w nietypowych przestrzeniach, na przykład na ścianach lub pod biurkami.

Oprogramowanie AquaControl

Nowe oprogramowanie AquaControl jest niezwykle intuicyjne i proste, co nie wymaga od użytkownika gruntownego szkolenia. Oprogramowanie bazuje na przeglądarce, więc działa na każdym urządzeniu obsługującym przeglądarkę, bez konieczności korzystania z aplikacji. W połączeniu z nową ofertą produktów wykorzystujących obsługę w sieci, rozwiązanie oszczędza czas i koszty, zarówno integratora, jak i użytkownika końcowego. AquaControl ™ ułatwia serwis oraz umożliwia bardziej efektywne i długoterminowe wsparcie.