Marka TC Helicon zaprezentowała nowy dynamiczny mikrofon GoXLR MIC. Model ten przeznaczony jest przede wszystkim do broadcastu obsługi podcastów, a także do celów gamingowych.

 

 

Charakterystyka GoXLR Mic została dobrana tak, aby w maksymalny sposób usprawnić pracę z mikrofonem i zaoferować wysoką jakość przetwarzania mowy. Nowy model podłączany jest w tradycyjny sposób poprzez złącze XLR i nie ma żadnych potencjometrów czy przycisków – wystarczy go po prostu podpiąć do swojego interfejsu audio i błyskawicznie rozpocząć użytkowanie bez zbędnych regulacji.

 

Mikrofon ma zintegrowany filtr pop oraz solidny, regulowany w dwóch płaszczyznach uchwyt, który świetnie pasuje do biurkowych statywów mikrofonowych. Ciężka metalowa obudowa chroni urządzenie przed przypadkowym uszkodzeniem. W ofercie dostępne są dwa kolory wykończenia – czarny i biały. Do opakowania dołączony jest zestaw pierścieni z tworzywa sztucznego w różnych kolorach umożliwiających dostosowywanie wyglądu mikrofonu do swojego stylu.

 

GoXLR Mic jest kolejnym uzupełnieniem rodziny produktów z serii GoXLR, w której znajdziemy również miksery do podcastu GoXLR oraz GoXLR Mini, jak również dedykowane akcesoria – kable oraz stojaki biurkowe. Dzięki niewysokiej cenie oraz bardzo dobrej jakości wykonania, a przede wszystkim zaskakująco dobrym brzmieniu, może być to poważana konkurencja dla innych tego typu rozwiązań dostępnych na wciąż rozwijającym się rynku sprzętu broadcastowego/gamingowego.