W ofercie rodzimej marki Brighter Lights jest już dostępny nowy oświetlacz Atom R+. To udoskonalona wersja bestsellerowego washa Atom R, który znalazł uznanie wśród wielu firm i realizatorów.

Brighter Atom R+ jest wyposażony w 44 diody RGBW o mocy 10W każda. Nowością w odniesieniu do poprzedniej wersji jest możliwość indywidualnej kontroli każdego z 4 rzędów diod. Poza standardowym kątem świecenia – 25°, oświetlacz można stosować z dedykowanymi filtrami frost: 35°, 55°, 65°i 80°, co znacząco rozszerza jego funkcjonalność. Filtry frost jak i ramki barndoors montowane są w bardzo prosty sposób dzięki magnesom neodymowym umieszczonym w urządzeniu. Ułatwia to zdecydowanie pracę z urządzeniem.

Atom R+ oferuje ponadto dimmer umożliwiający sterowanie jasnością według 6 krzywych oraz umożliwia bezprzewodową kontrolę dzięki wysokiej klasy, wbudowanemu bezprzewodowemu odbiornikowi DMX – Wireless Solution. Wachlarz możliwości dopełnia wysoka odporność na warunki atmosferyczne IP65, co pozwala na korzystanie z oświetlacza w każdych warunkach pogodowych. Na koniec warto dodać, że w komplecie z urządzeniem otrzymujemy filtry rozpraszające 35° i 55°, skrzydełka ograniczające oraz podstawkę.