Niedawno, w Nowej Iwicznej pod Warszawą, rozpoczął działalność Showroom Genelec, w którym nie tylko można posłuchać wielu różnych modeli kolumn producenta i bezpośrednio je porównać, ale także osobiście przekonać się, jaki potencjał drzemie w najnowszych technologiach dźwięku wielokanałowego, zarówno dla branży filmowej, jak i muzycznej. Firma Genelec może pochwalić się przebogatym portfolio monitorów i wieloma unikatowymi rozwiązaniami technologicznymi.

W jej ofercie znajdziemy zarówno potężne zestawy głośnikowe do zabudowy w największych kompleksach studyjnych i produkcyjnych, mniejsze, cyfrowe zestawy z nowoczesnymi technologiami zapewniającymi optymalną pracę nawet we wnętrzach o nie najlepszej akustyce, a także małe głośniki biurkowe, które znakomicie sprawdzą się w pracowniach muzyków, kompozytorów, twórców muzyki filmowej, montażystów wideo, vlogerów czy twórców podcastów. Oprócz bogatego portfolio, w którym każdy z odbiorców znajdzie najlepszy dla siebie monitor z odpowiedniej półki cenowej, z całą pewnością kolejnym wyróżnikiem rozwiązań firmy Genelec, wpływającym na to, że są tak chętnie wybierane, jest unikatowy system optymalizacji akustycznej GLM.

Na temat oferowanych rozwiązań oraz o nowym Showroomie Genelec opowiada jego gospodarz, Jacek Majewski z firmy Konsbud Audio.

 

Wywiad z Jackiem Majewskim możecie przeczytać także na naszej stronie [kliknij TUTAJ]