Monitory Focal i interfejsy audio MOTU M4 stanowią perfekcyjne połączenie w codziennej pracy z dźwiękiem. A teraz są dostępne w trzech zestawach z ostrymi obniżkami!

Zestaw 1: 2 x Focal Alpha 80 i 1 x MOTU M4
Pierwszy komplet zawiera 2 monitory Focal Alpha 80, zaprojektowane z myślą o producentach, którzy pracują na co dzień z muzyką bogatą w niskie tony. Jeśli potrzebujesz dużego zapasu mocy – to świetny wybór.
Alpha 80 jest dwudrożnym aktywnym monitorem wyposażonym w 1” aluminiowy tweeter “inverted dome” i 8” woofer. Tweeter napędza wzmacniacz o mocy 40 W, woofer z kolei korzysta z wzmacniacza 100 W.

Cena w zestawie: 3099 zł

Oszczędzasz: 590 zł

Zestaw 2: Focal Alpha Evo 50 i 1 x MOTU M4
Bohaterami drugiego zestawu są dwa monitory Focal Alpha 50 Evo. Oferują szeroki zakres dynamiki, wyważone brzmienie i doskonałą spójność w całym paśmie niezależnie od miejsca pracy. Model ten posiada wzmacniacz niskich i średnich częstotliwości o mocy 35 W i wzmacniacz wysokich liczący sobie 25 W. Uwagę zwraca ponadto nowoczesna konstrukcja bass-reflex, dzięki której sprzęt ten sprawdzi się w każdym miejscu i w każdych warunkach.

Cena w zestawie: 3199 zł

Oszczędzasz: 590 zł

Zestaw 3: Focal Alpha 65 Evo i 1 x MOTU M4
Najbardziej kusząco prezentuje się trzeci zestaw, w którym mamy do czynienia z modelem Focal Alpha 65 Evo. Również w tym wypadku otrzymujesz dwie sztuki i interfejs MOTU M4.
Focal Alpha 65 Evo to monitor cechowany doskonałą dynamiką i szeroką dyspersją. Mając go do dyspozycji, z łatwością utrzymasz ten sam dźwięk w całym pomieszczeniu. Jego równowaga tonalna jest całkowicie niezależna od poziomu głośności. Wzmacniacz niskich i średnich częstotliwości posiada moc 55 W, wzmacniacz wysokich – 30 W.

Cena w zestawie: 3799 zł

Oszczędzasz: 598 zł

MOTU M4 – interfejs dla wymagających
Korzystający z tych samych rozwiązań, co modele za wiele tysięcy dolarów, Motu M4 zapewnia doskonały dźwięk analogowy dzięki wykorzystaniu technologii ESS Sabre32 Ultra DAC. Oferuje przy tym zmierzony zakres dynamiki 120 dB na wyjściach, zmierzone -129 dBu EIN na wejściach mikrofonowych, a także wyjście słuchawkowe sterowane przez ESS.

Jeśli szukasz profesjonalnego interfejsu audio, który znacząco wzbogaci możliwości Twojego studia, MOTU M4 to doskonały wybór!

Zamów taniej w zestawie!
Dzięki specjalnej ofercie wybrane monitory Focal Alpha i MOTU M4 możesz kupić ze sporą obniżką.
Wychodzi na to, że MOTU kupujesz tak naprawdę za połowę normalnej ceny!

Nie zwlekaj, aż okazja przeminie. Zamów monitory Focal i interfejs MOTU M4 i odmień swoją codzienną pracę z dźwiękiem!