Firma Rosco zaprezentowała kolejny produkt z serii DMG Lumiere. Po urządzeniach MINI, SL1, MAXI i MIXBOOK przyszedł czas na zestaw DMG DASH Pocket LED. To w pełni wyposażone urządzenie LED o szerokim spektrum barw, które wykorzystuje nagradzaną technologię MIX w niedrogiej, poręcznej i uniwersalnej formie.

 

DMG DASH to doskonałe narzędzie dla filmowców i fotografów. Zostało stworzone w odpowiedzi na sugestie użytkowników urządzeń MIX, którzy chcieli korzystać z tej technologii w mniejszej, bardziej mobilnej wersji. Wśród najważniejszych cech DMG DASH należy wymienić technologię MIX dla lepszego mieszania kolorów, bardzo dużą moc przy niewielkim rozmiarze i możliwość sterowania za pomocą przycisków na urządzeniu lub przez bluetooth z wykorzystaniem myMIX App. Całość zamknięto w wodoodpornej obudowie z wytrzymałego aluminium. Zestaw zawiera magnetyczne, łatwe w użyciu akcesoria pozwalające kontrolować kierunek oraz miękkość światła. Warto dodać, że istnieje możliwość połączenia czterech urządzeń w jedną całość.

 

 

DMG DASH szybko zdobyło uznanie filmowców i reżyserów światła na całym świecie. W Polsce urządzenie dostępne jest do testów i w sprzedaży w firmie SG Light.