Uzyskaj profesjonalną jakość dźwięku dzięki zestawowi od Harman Professional, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać profesjonalną jakość dźwięku swoich podcastów, filmów, muzyki i nagrań. Już dziś przenieś swoją pasję na wyższy poziom.

Zestaw składa się z:

  • Mikrofonu pojemnościowego AKG P120
  • Słuchawek AKG K52
  • Miksera Soundcraft Notepad 5
  • Koaksjalnych monitorów z Bluetooth JBL 104-BT

AKG P120
P120 to prawdziwy mikrofon pojemnościowy zbudowany na membranie 2/3 cala, który oferuje jakość i doskonałą wydajność. Membrana o niskiej masie zapewnia czysty dźwięk z dokładnymi szczegółami dla wokalu, mowy i instrumentów rejestrowanych w profesjonalnych studiach nagraniowych i domowych.

AKG K52
AKG K-52 to wysokiej klasy słuchawki zamknięte. Słuchawki zaprojektowane przez firmę, której można zaufać – słuchawki i mikrofony AKG były używane przy nagrywaniu wielu znaczących utworów w historii muzyki rozrywkowej. Zawsze, kiedy muzyka ma znaczenie, warto upewnić się, że usłyszysz każdy detal. AKG K 52 potrafią to zapewnić bez żadnego problemu. Profesjonalne, 40mm przetworniki oddadzą nawet najsubtelniejsze niuanse, dzięki czemu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie w każdym systemie. Niezależnie od tego, czy dopieszczamy wokale czy śledzimy przebieg linii basu, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny komfortowej pracy.

Notepad-5
Ułatwia uzyskanie legendarnego brzmienia marki Soundcraft w Twojej muzyce, podcaście lub filmie. Notepad-5 łączy profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału HARMANa oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta. Obojętne czy jesteś piosenkarzem, czy podcasterem, Notepad-8FX ma do zaoferowania najlepsze możliwe rozwiązania, np. efekty Lexicona®, dzięki którym w łatwy sposób dopieścisz wytwory swojej wyobraźni, które z pewnością zaimponują twoim słuchaczom.

JBL 104-BT
Kompaktowe monitory referencyjne JBL 104-BT to doskonałe uzupełnienie niedawno wprowadzonej do sprzedaży serii JBL One Series. Końcówka -BT zdradza, że „na pokładzie” popularnych 104-ek pojawił się Bluetooth 5.0, umożliwiający bezprzewodowy przesył dźwięku. Na przednim panelu monitora obok regulacji głośności pojawił się przełącznik pozwalający na wybór źródła. Do wyboru mamy: Bluetooth, AUX, RCA, TRS albo wszystkie na raz. Dostępne jest też wyjście słuchawkowe wyciszające automatycznie pracę głośników.

Zestaw można kupić w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce.