Nowy model w rodzinie systemów nagłośnieniowych all-in-one, a zarazem nowy model w serii PRX amerykańskiego producenta. JBL PRX ONE to niezwykła mobilność, najlepsza wydajność i niezrównane pokrycie.

Jak przystało na konstrukcje typu all-in-one, JBL PRX ONE bazuje na 12” subwooferze stanowiącym serce systemu, w którym umieszczona jest cała elektronika, oraz kolumnowym module szerokopasmowym z dwunastoma przetwornikami o średnicy 2,5 cala wykonanych w technologii JBL A.I.M.

Wbudowany wzmacniacz o mocy 300 W sprawia, że PRX ONE potrafi wygenerować maksymalny poziom SPL równy 130 dB. Pasmo przenoszenia zestawu uwzględniając spadek -10 dB wynosi od 35 Hz do 20 kHz. Moduł szerokopasmowy charakteryzuje się 130° dyspersją poziomą oraz 30° pionową.

Użytkownik ma do dyspozycji potężne DSP, a wraz z nim pełen pakiet dbx dynamics, Lexicon, dbx DriveRack oraz ducking. Wbudowany 7-kanałowy mikser cyfrowy ma 4 wejścia XLR, 2 wejścia Hi-Z oraz wejście AUX/BT w standardzie Bluetooth 5.0. Funkcja Pass-thru umożliwia przesyłanie dźwięku do wielu urządzeń, co pozwala na tworzenie rozbudowanych konfiguracji. Dodatkowe porty USB 2.0 umożliwiają zasilanie urządzeń bezprzewodowych lub tabletów. Sterowanie systemem odbywa się przy pomocy aplikacji JBL Pro Connect.

PRX ONE to idealne rozwiązanie dla DJ-ów, muzyków, lokali rozrywkowych, prezenterów korporacyjnych, firm rentalowych i kościołów. Jest to perfekcyjne narzędzie dla każdego, kto wymaga najlepszej w swojej klasie mocy, wydajności akustycznej, kreatywnej kontroli i łączności w stylowej, w pełni funkcjonalnej kolumnie PA, która jest idealna zarówno do zastosowań instalacyjnych, jak i przenośnych.