Od stycznia br. firma TOMMEX została wyłącznym dystrybutorem urządzeń włoskiej marki RCF w zakresie Systemów Nagłośnienia Komercyjnego (Commercial Audio), Systemów Nagłośnienia Instalacyjnego (Installed Sound) oraz Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych (Voice Alarm Systems).

RCF to marka z ponad 70-letnią tradycją, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie w zakresie profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, co w połączeniu z 30-letnim doświadczeniem firmy Tommex w zakresie projektowania, dostaw i konfiguracji systemów nagłośnienia, zagwarantują marce należyty rozwój i obecność na polskim rynku.


Zapewnienie doskonałych produktów, najwyższej jakości oraz odpowiedniego poziomu obsługi i wsparcia dla klientów, to założenia filozofii marki RCF, w pełni zbieżne z filozofią firmy TOMMEX, mamy więc nadzieję, iż połączenie wspólnego dorobku pozwoli zaoferować naszym klientom i partnerom doskonałe rozwiązania, spełniające ich oczekiwania.

Wszystkie produkty i komponenty RCF są projektowane i opracowywane wewnętrznie, zapewniając maksymalną jakość i niezawodność urządzeń.

RCF może poszczycić się setkami realizacji na całym świecie, zapewniając doskonałe rozwiązania w zakresie systemów nagłośnienia dla obiektów sportowych i stadionów, muzeów i centrów wystawienniczych, lotnisk, centrów konferencyjnych i kongresowych,  szpitali, centrów handlowych i budynków użyteczności publicznej, teatrów i sal koncertowych oraz studiów, barów i restauracji, szkół i uniwersytetów, miejsc kultu religijnego, dworców kolejowych, metro oraz infrastruktury transportowej.

www.tommex.pl