W imieniu ESS Audio zapraszamy na serię spotkań, podczas których specjaliści firmy przybliżą całą gamę najnowszych profesjonalnych rozwiązań ze swojej oferty dystrybucyjnej.

Dwa pierwsze spotkania odbędą się 17 lutego w Łodzi i 18 lutego w Poznaniu. Będzie to zarazem pierwszy etap ESS Audio road show.

Warsztaty które planowo odbędą się w różnych rejonach Polski, będą świetną okazją do poznania nowych produktów i rozwiązań oferowanych przez marki z grupy HARMAN Professional, KALI Audio, Austrian Audio oraz LEA Professional. Zaprezentowane zostaną gotowe, kompletne rozwiązania estradowe, sposób obsługi i konfiguracji aktywnych zestawów głośnikowych (w tym najnowszych serii JBL IRX100, EON Compact, VTX F), monitorów scenicznych, konsolet cyfrowych (serii Soundcraft Ui i Vi) oraz procesorów DSP. Nie zabraknie sprzętu studyjnego, takiego jak monitory JBL oraz Kali Audio (również najnowsze trójdrożne IN-8), mikrofony AKG i Austrian Audio (m.in. nowe OC818 i C44 Lyra) i słuchawki włącznie z przedpremierowymi Hi-X55!

Wśród uczestników warsztatów będą rozlosowywane atrakcyjne nagrody.

Prezentacje poprowadzi:

Michał Jantar – realizator i inżynier systemów z wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Obecnie oprócz realizacji koncertowych zajmuje się konsultacjami przy realizacjach projektów pro-audio i AV.

Udział w „roadshow” jest bezpłatny, ale wymagana jest obowiązkowa wcześniejsza rejestracja!

Rezerwacja miejsca :

17 lutego – SCENOGRAFIA, Łódź, godzina 10.30
Zapisz się: https://bit.ly/2U5XlIL

18 lutego – U BAZYLA, Poznań, godzina 10.30
Zapisz się: https://bit.ly/2vupU8D