Model LEDBeam 350 oparto na 12 diodach LED RGBW, które zapewniają dużą moc wyjściową z kontrolą mieszania kolorów RGBW lub CMY. W urządzeniu utrzymano spektakularny zakres zoom od 3,8° do 60° i innowacyjną technologię powlekania soczewek Robe, która sprawia, że są wyraźniejsze i odporne na zarysowania.

Podobnie jak inne urządzenia marki Robe, model LEDBEam 350 to również sprzęt bardzo zaawansowany technologicznie. Zastosowanie technologii CPulse ™, czyli system sterowania modulacją szerokości impulsu, usuwa migotanie kamery na ekranie, dzięki czemu LEDBeam 350 doskonale nadaje się do pracy z najbardziej zaawansowanymi kamerami HD i UHD. Technologia DataSwatch ™ zawiera 66 wstępnie zmieszanych kolorów i odcieni, w tym biel, umożliwiających szybki i niezawodny wybór kolorów, podczas gdy system ściemniania L3 ™ dba o niezauważalne przejścia do czerni. Nowy model idealnie nadaje się również do teatru, dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu chłodzenia, nowego silnika krokowego z zoomem, funkcji emulacji lampy wolframowej od 750 W do 2500 W oraz zmiennemu CTO od 2700 K do 8 000 K.

Pomimo, że model LEDBEam 350 jest urządzeniem większym od swojego pierwowzoru, to wciąż jest to stosunkowo mała i funkcjonalna głowica o wadze wynoszącej jedynie 9,85 kg. Urządzenie już wkrótce będzie można obejrzeć w showroomie Prolight lub podczas indywidualnych prezentacji w Państwa siedzibie.

Więcej szczegółów na stronie www.prolight.com.pl