HARMAN Professional, światowy lider w dziedzinie audio, wideo, oświetlenia i sterowania ogłosił, że wybrane przenośne systemy nagłośnieniowe JBL Professional są teraz objęte przedłużoną siedmioletnią gwarancją, obowiązującą od daty zakupu, co zapewnia niezrównaną ochronę zarówno obecnym, jak i przyszłym nabywcom.

Nowe warunki gwarancji dotyczą następujących produktów:

  • EON ONE Compact
  • EON ONE MK2
  • EON700 Series
  • PRX ONE

Wydłużony okres gwarancji  jest wynikiem nieustannego zaangażowania marki JBL Professional w tworzenie wysokiej jakości komponentów i testowanie, które obejmuje standardowy 100-godzinny test akustyczny, upadku z wysokości oraz szereg rygorystycznych, globalnych testów elektronicznych i procedur certyfikacji.

W ramach nowego programu gwarancyjnego, od 1 kwietnia 2022 r., JBL Professional będzie naprawiać lub wymieniać produkty objęte gwarancją przez siedem lat od daty zakupu. Program rozszerzonej gwarancji dotyczy wszystkich komponentów produktu, z wyjątkiem akumulatorów, które nadal objęte są trzyletnią gwarancją.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć gwarancję na serię przenośnych systemów PA, rozszerzenie gwarancji wzmacnia bezkonkurencyjne zaangażowanie JBL w światowej klasy obsługę klienta i satysfakcję, która nie ma sobie równych – powiedział Craig Lambrecht, Dyrektor Produktów Przenośnych PA w JBL Professional.

Pełne warunki i zasady gwarancji są przedstawione na kartach gwarancyjnych dostarczanych z każdym produktem JBL Professional Portable PA.