Trzecia generacja bezprzewodowych słuchawek true wireless z rodziny MOMENTUM wyznacza nowe standardy w kwestii jakości dźwięku, adaptacyjnej redukcji hałasu otoczenia (ANC) i komfortu użytkowania. Słuchawki MOMENTUM True Wireless 3 to precyzyjnie wykonana konstrukcja, wysokiej jakości materiały oraz szereg zaawansowanych technologii i funkcji, które przenoszą wrażenia słuchowe na wyższy poziom.

Podobnie jak wcześniejsze generacje, MOMENTUM True Wireless 3 zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, opartą na systemie akustycznym Sennheiser TrueResponse. Bazuje on na dynamicznych 7-milimetrowych przetwornikach wyprodukowanych w Niemczech, które oferują wciągający dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i szczegółowymi wysokimi tonami. Nowa funkcja personalizacji dźwięku zapewnia lepsze wrażenia odsłuchowe dzięki testowi słuchania ze specjalnym przewodnikiem, który umożliwia ustawienie idealnego brzmienia dla indywidualnych właściwości słuchu każdego użytkownika. Ponadto aplikacja Smart Control oferuje możliwość wyboru wstępnie zdefiniowanych ustawień i funkcję korektora, aby dostosować dźwięk do gustu użytkownika.

MOMENTUM True Wireless 3 zostały stworzone do użytkowania w codziennym życiu, zwłaszcza w ruchu, dlatego Sennheiser specjalnie udoskonalił adaptacyjną redukcję szumów, która automatycznie dostosowuje się do otoczenia. System stale monitoruje hałas otoczenia, aby tłumić go w czasie rzeczywistym. Użytkownicy, którzy chcą być świadomi swojego otoczenia, mogą jednym naciśnięciem wyłączyć redukcję szumów lub przełączyć się w tryb transparentnego słyszenia. Aby uzyskać najlepszą możliwą synchronizację dźwięku z treściami wizualnymi, MOMENTUM True Wireless 3 obsługują szeroką gamę kodeków audio, takich jak AAC, SBC i aptX Adaptive, które zmniejszają latencję do minimum. Ponadto każda słuchawka jest teraz wyposażona w trzy mikrofony, które gwarantują krystalicznie czystą jakość połączeń, umożliwiając płynne i łatwe prowadzenie wideokonferencji.

MOMENTUM True Wireless 3 zdobyły nagrodę Red Dot Design Award 2022 za stylowe, futurystyczne i ergonomiczne wzornictwo, które zapewnia długotrwałe i wygodne użytkowanie. Słuchawki są również wyposażone w silikonowe adaptery douszne w różnych rozmiarach, które są zaprojektowane tak, aby pasowały do wszystkich kształtów i rozmiarów uszu. Dzięki odpornej na zachlapania obudowie z certyfikatem IPX4, MOMENTUM True Wireless 3 są otwarte na niemal każdą przygodę. Niezależnie od tego, czy biegasz w deszczu, czy intensywnie trenujesz, nowe słuchawki Sennheiser zapewniają najwyższej klasy wrażenia odsłuchowe, nawet w niesprzyjających warunkach. Żywotność baterii nowych MOMENTUM True Wireless 3 wynosi siedem godzin i można ją wydłużyć do 28 godzin, korzystając z etui- powerbanku, co oznacza, że użytkownicy nie muszą martwić się o znalezienie źródła zasilania w pobliżu. Ponadto, wysokiej jakości etui obsługuje ładowanie bezprzewodowe, dzięki czemu jest ono niesamowicie proste.