Obsidian Control Systems ogłasza najnowszy dodatek do niezwykle udanej i szybko rozwijającej się gamy innowacyjnych urządzeń do dystrybucji danych NETRON. Wraz z wprowadzeniem splitterów DMX10 oferuje teraz wysokiej jakości rozwiązanie dla prostszych systemów, które wymagają wytrzymałego sprzętu, elastycznej konfiguracji i niezawodnego zarządzania ruchem DMX w przystępnej cenie.

NETRON DMX10 to elastyczny, montowany w stojaku, 10-portowy splitter DMX z dwoma wejściami i swobodnie przypisywanymi wyjściami XLR DMX. Dostępny z 5-pinowymi złączami XLR (DMX10-5) lub jako 3-pinowa jednostka (DMX10-3), DMX10 jest łatwy w konfiguracji i idealnie nadaje się do instalacji i aplikacji mobilnych, które nie wymagają komunikacji RDM. Oba urządzenia NETRON DMX10 są zatwierdzone przez ETL. DMX10 wzmacnia i dystrybuuje sygnał DMX z podwójnych wejść do 10 oddzielnych wyjść portowych. Wykorzystując przełączniki o długiej żywotności, każdy port można łatwo skierować do wejścia A lub B, co zapewnia elastyczność konfiguracji i dostosowanie się do każdej sytuacji. Każde wyjście jest optycznie izolowane od pozostałych, zapewniając ochronę w przypadku zwarcia. DMX10 może być również używany jako repeater, gdy potrzebny jest transport sygnału DMX na większe odległości. Lekka, ale solidna konstrukcja gwarantuje lata niezawodnego użytkowania. Każda jednostka DMX10 jest zamknięta w wytrzymałej metalowej obudowie pokrytej farbą odporną na uderzenia.

NETRON
DMX10 jest częścią kompleksowej gamy dystrybucji danych NETRON firmy Obsidian Control Systems, która obejmuje bramkę Ethernet do DMX, splittery DMX i splittery DMX/RDM. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2020 roku, urządzenie mocno adaptowało się do rynku. Klienci cenią NETRON za łatwość obsługi, elastyczne rozwiązania montażowe, koncepcję inteligentnej konfiguracji wyświetlacza i niezawodne działanie 24/7. Idealne uzupełnienie serii konsol ONYX firmy Obsidian, NETRON jest dla każdego, kto potrzebuje solidnej, niezawodnej i niedrogiej dystrybucji danych.