29 września otwarto zmodernizowany Stadion Miejski im. Zygmunta Siedleckiego w Białobrzegach, jeden z najładniejszych obiektów sportowych w radomskim regionie. W ramach generalnego remontu, oprócz nowej jakości stadionu, zawodnicy uzyskali zaplecze socjalne i nowe boisko treningowe. W miejsce starych trybun stanął nowy budynek, gdzie mieszczą się nowoczesne szatnie dla zawodników i sędziów, siłownia, gabinet odnowy i magazyn.

Stadion Miejski w Białobrzegach został wyposażony w nowoczesny system nagłośnienia, zapewniający doskonałej jakości dźwięk dla obszaru trybun oraz bieżni lekkoatletycznej. Instalacja nagłośniania oparta została na skutecznych, wytrzymałych i odpornych na warunki atmosferyczne, wysokiej jakości zespołach głośnikowych Community oraz elektronice Dynacord.

Centralnym punktem instalacji jest profesjonalne stanowisko komentatora sportowego wyposażone w cyfrowy mikser Ashly digiMIX18, bezprzewodowe zestawy mikrofonów, odtwarzacz audio oraz sprzęt niezbędny do obsługi wszelkiego rodzaju imprez  i wydarzeń o charakterze sportowym.

Projekt, dostawę oraz uruchomienie systemu nagłośnienia na Stadionie Miejskim w Białobrzegach wykonała firma TOMMEX Żebrowscy Sp. J.
Zainteresowały cię opisane rozwiązania i wykorzystane urządzenia?
Skontaktuj się z nami - pomożemy, doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania.
mail reklama@muzyka-tech.pl