Firma Sennheiser zaprasza na kolejny webinar z udziałem branżowych ekspertów i praktyków. Gośćmi spotkania online, które odbędzie się 8 września o godz. 20:00 czasu polskiego, będzie czterech członków ekipy koncertowej Eda Sheerana: Chris Marsh (manager produkcji, FOH), Mark Friend (manager trasy), Matt Jones (dyrektor ds. oświetlenia) i Dave White (gitara/technik RF).

Aby wziąć udział w spotkaniu z ekipą koncertową, stojącą za rekordową trasą koncertową Eda Sheerana Divide Tour należy się zarejestrować na stronie: https://zoom.us/webinar/register/WN_3_aDKf3mSsei8lu3gXIvLQ

Podczas 90-minutowej telekonferencji z ekspertami Chris Marsh i Mark Friend będą rozmawiać o produkcji i zarządzaniu trasą oraz o dźwięku front-of-house, a Matt Jones omówi spektakularny projekt oświetlenia trasy. Fani gitary będą zachwyceni widząc Davida White’a, który zaprojektował i zbudował unikatowy pedalboard (tzw. Chewie) dla Eda Sheerana. Jak zawsze, paneliści będą otwarci na pytania publiczności.

Firma Sennheiser zachęca także do odwiedzenia strony https://www.sennheiser.com/seminars, aby uzyskać pełną, aktualną listę wszystkich nadchodzących szkoleń SoundAcademy i bezpłatnie zarejestrować się na wybrane webinary.