Firma Sennheiser zaprasza na dwa wyjątkowe seminaria online w ramach inicjatywy Sennheiser SoundAcademy. Głównym tematem planowanych webinariów jest nowy system bezprzewodowy Evolution Wireless Digital. Pierwszy z nich odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 12:30 czasu polskiego i będzie poświęcony korzyściom, funkcjom i działaniu systemu. Na drugim spotkaniu, zaplanowanym na 14 września o 12:30, eksperci Sennheiser poruszą bardziej zaawansowane kwestie techniczne.

Seminaria będą transmitowane na żywo a prowadzący Jonas Naesby, Vincent Tilgenkamp oraz Volker Schmitt chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Udział w webinariach jest darmowy, należy jednak wcześniej się zarejestrować na stronie: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_kiKU__dJTVy8O5sZvibqKA.

„Evolution Wireless zapewnia prostotę użytkowania w trakcie występów, pokazów, świadczenia usług lub rozmów podczas pracy w profesjonalnym spektrum UHF. Podczas naszych seminariów online przedstawimy system i pokażemy, jak łatwo jest skonfigurować mikrofony bezprzewodowe” — powiedział Volker Schmitt, manager ds. inżynierii aplikacji technicznych Sennheiser Pro Audio.

Podczas pierwszego seminarium uczestnicy dowiedzą się jak obsługiwać system EW-D i skonfigurować go za pomocą aplikacji, z uwzględnieniem wszystkich funkcji i korzyści oferowanych przez system. Drugie webinarium umożliwi szczegółowe spojrzenie na aplikację, ustawienia czułości audio i koordynację RF.

Seminaria będą prowadzone w języku angielskim.