Apogee wprowadza program wymiany modelu Symphony I/O Mk I na Symphony I/O Mk II. Skorzystaj z okazji i ciesz się możliwościami nowego sprzętu. Program wymiany trwa do 20 października 2023 roku.

Korzyści, które uzyskasz dzięki tej wymianie:

  • Najlepsza w swojej klasie konwersja AD/DA: Doświadcz najwyższej jakości dźwięku, która wyznacza standardy w branży.
  • Zaawansowana ergonomia pracy: ciesz się konfiguracją Atmos plug-and-play, aby uzyskać wciągające wrażenia dźwiękowe.
  • Wysoce konfigurowalne oprogramowanie Symphony Control: Łatwy dostęp i precyzyjne dostrajanie wszystkich parametrów IN/OUT do własnych potrzeb.
  • Intuicyjny ekran dotykowy i przedni panel sterowania: Uproszczenie przepływu pracy dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi.

Aby skorzystać z tej oferty i otrzymać do 600 USD* na zakup Symphony I/O Mk II, należy wypełnić poniższą ankietę. Po jej wypełnieniu otrzymasz numer wymiany i szczegółowe instrukcje dotyczące kolejnych kroków w celu rozpoczęcia programu wymiany.

[ANKIETA]

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z dedykowanym zespołem wsparcia pod adresem biuro@essaudio.pl

*Program wymiany trwa do 20 października 2023 roku.

* Wartość wymiany będzie się wahać w zależności od regionu ze względu na różnice w przepisach importowych i obowiązkach podatkowych, które różnią się w zależności od kraju.

* Podatek i VAT nie są wliczone w cenę.