Firma ChamSys poinformowała o zbliżającej się premierze konsolety oświetleniowej MagicQ MQ250M Stadium. Nowy model bazuje na oprogramowaniu MagicQ i oferuje szerokie możliwości kontroli zamknięte w kompaktowej obudowie.

 

 

MagicQ MQ250M Stadium łączy kompaktowe rozmiary i szerokie możliwości sterowania, co czyni z tego modelu kompletne, poręczne rozwiązanie, idealne do mobilnych zastosowań. Producent podaje, iż MQ250M ma możliwość obsługi 64 linii z poziomu konsoli z opcją rozszerzenia do 128, bez dodatkowego sprzętu przetwarzającego, bazując na dobrze znanym oprogramowaniu MagicQ.

Do dyspozycji jest 10 podświetlanych zmotoryzowanych suwaków oraz 10 podświetlanych enkoderów z egzekutorami, co przy stosunkowo niewielkiej obudowie daje duże możliwości programowania. Ponadto na pokładzie znajdziemy wbudowany 15” ekran dotykowy Multi HD i dodatkowy 5” ekran dotykowy atrybutów/enkoderów ulokowane na zamykanej pokrywie. Całość uzupełniają dedykowane do ładowania tabletów lub smartfonów dwa gniazda USB oraz wbudowane Wi-Fi.