Trwa akcja promocyjna firmy Show System, która pomoże przetrwać trudny czas kwarantanny w kreatywny sposób.

Wśród wielu interesujących produktów objętych promocyjną ceną znalazły się między innymi:

MIXARS DUO MK II (2 499,00 zł)
Profesjonalny mikser z wbudowanym Serato DJ, interfejsem USB, padami i crossfaderem Galileo. Idealne narzędzie stworzone dla mobilnych dj’ów ceniących sobie jakość, ergonomię i solidność. DUO MK II oferuje 8 podświetlanych i wytrzymałych padów do obsługi punktów CUE oraz samplera SP-6. Na jego pokładzie znajduje się  wbudowany hub USB pozwalający na podłączenie 2 dodatkowych kontrolerów i ich integrację z Serato DJ. MIXARS  STA i LTA (1 649,00 zł)
Profesjonalne gramofony z napędem bezpośrednim z ramieniem prostym lub w kształcie „S”. Sercem obu modeli jest kontrolowany kwarcowo napęd bezpośredni o mocy 4,5 kg. Pitch z regulacją +/- 8, 16 i 50 % sprawia, że LTA jest najwyższej klasy instrumentem dla skreczujących muzyków. STA i LTA to pierwsze na świecie gramofony oferujące 2 niezależne wyjścia dźwięku, dzięki czemu każdy z nich można podłączyć do 2 mikserów jednocześnie. Rozwiązanie to pozwala na skreczowanie na 2 mikserach oraz szybkie przepięcia w warunkach klubowych czy bitewnych.

PHASE ESSENTIAL (1 199,00 zł)
Phase to rewolucja w świecie dj’skim dająca zupełnie nowe możliwości, inne niż tradycyjne zestawy. Trzon produktu stanowią dwa bezprzewodowe piloty wyposażone w baterie litowo – jonowe, trzymające ładunek do 10 godzin oraz odbiornik pełniący 2 funkcje: ładowarki oraz bazy kalibracyjnej, którą łączymy z komputerem. Phase jest kompatybilny z dowolnym oprogramowaniem DVS: Serato, Rekordbox, Traktor, Virtual DJ ect. Używany jest przez najwybitniejszych dj’ów na świecie. Zestaw Essential zawiera 1 odbiornik, 2 nadajniki, 2 kable RCA oraz kabel USB.

SERATO PERFORMANCE SERIES (135,00 zł)
Płyty winylowe z nowym kodem czasowym do interfejsów Serato Scratch Live. Płyty oznaczone jako Performance Series charakteryzuje zarówno nowy, głośniejszy sygnał kodu czasowego jak i unikalny design. Nowy kod czasowy jest głośniejszy o 6dB w stosunku do starszego przez co jest go trudniej zedrzeć. Po za tym Performance Series są cieńsze dzięki czemu stawiają mniejszy opór na gramofonach. Płyty sprzedawane są w parach.