Szukacie wszechstronnego blindera LED dostosowanego do pracy w wymagających warunkach? Koniecznie sprawdźcie jedno z najpopularniejszych rozwiązań na rynku, czyli ACME Stage Blinder WW2. Urządzenie jest wyposażone w 2 moduły LED 125W Warm White z symulacją światła żarowego i klasą szczelności IPX4, gwarantującą odporność na ciecze, oleje i pył.

 

 

ACME Stage Blinder IP WW2 to profesjonalne urządzenie, które idealnie sprawdzi się nawet podczas dużych koncertów czy różnego rodzaju eventów. Blinder został wyposażony w wysokiej jakości źródła LED o mocy 2 x 125W, pozwalające na generowanie bardzo mocnego efektu, a zarazem idealnego doświetlenia, sceny czy publiki. Urządzenie oferuje m.in. efekt stroboskopu o zmiennej prędkości, płynną pracę dimmera od 0-100% oraz doskonałą symulację światła żarowego.

W przeciwieństwie do podobnych konstrukcji blinder ACME jest prosty w obsłudze i programowaniu. Dodatkowo efekt światła żarowego jest podtrzymany nawet po użyciu funkcji blackout, bez konieczności dodatkowego konfigurowania urządzenia. Całość dopełnia klasa szczelności IP X4, gwarantująca bezproblemową pracę w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w bardziej wymagającym otoczeniu.