MANA HYBRID to oprawa wpisująca się w obecny trend wielozadaniowych urządzeń, wyposażona w silnik LED o mocy 600 W i szereg efektów pozwalających na jej kreatywne wykorzystanie w wielu środowiskach jak studia telewizyjne, koncerty czy spektakle teatralne.

MANA HYBRID to oprawa oświetleniowa typu „trzy w jednym”. Wyposażona w diody LED o mocy 600 W i soczewkę 170 mm, pozwalającą uzyskać mocną wiązkę ostrego i wyrazistego światła. Dzięki unikalnemu, szybkiemu i cichemu systemowi zoomu, pracującemu w zakresie 2°-43° i całkowitej mocy świetlnej wynoszącej 21 000 lm urządzenie doskonale się sprawdzi jako oświetlenie koncertowe, eventowe, teatralne czy telewizyjne. Temperatura barwowa oprawy wynosi 7000 K, w trybie standardowym Ra>70 i trybie HCRI Ra≥90, dokładnie odtwarzając każdy kolor.

Liniowy system mieszania kolorów CMY oraz liniowa regulacja temperatury barwowej CTO w zakresie od 2700K do 7000K, dają nieograniczone możliwości tworzenia barw. Oprawa ma stopień ochrony IP66, dzięki czemu można ją stosować na zewnątrz przez cały rok. Po więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu z firmą P.S. Teatr.