Firma ACME zaprezentowała innowacyjną belkę efektową Pixel Line IP, która może stać źródłem inspiracji dla wielu light designerów. Urządzenie oferuje między innymi elektroniczny efekt frost, dynamiczny stroboskop, stopień ochrony IP66 oraz nowy system montażu, umożliwiający instalację belki niemal w każdych warunkach.

Rynek pęka w szwach od różnych modeli LED barów, pixel barów i innych belek oświetleniowych. Dla konsumentów to dobra sytuacja, gdyż inspiruje projektantów do tworzenia coraz to nowszych konstrukcji z innowacyjnymi możliwościami. Podążając tym nurtem, firma ACME przedstawiła światu rozbudowaną i wielofunkcyjną belkę Pixel Line IP, wyposażoną w 672 diody LED 0,5W RBG (podzielone na 32 sekcje) oraz w zimno-białą sekcję stroboskopową z 112 diodami o mocy 3W (podzielonymi na 16 sekcji). Przemyślana konstrukcja  i rozlokowanie źródeł eliminuje puste, ciemne przestrzenie w trakcie pracy oraz gwarantuje płynne przechodzenie między kolorami.

Cecha, która wyróżnia Pixel Line IP na tle konkurencji, to obecność technologii Smart Glass, która umożliwia użytkownikowi w bardzo prosty sposób przełączanie się z poziomu konsolety między światłem transparentnym lub takim z użyciem efektu frost. To jednak nie koniec „atrakcji” – firma ACME przemyślała również kwestie konstrukcyjne swojego produktu. Z tyłu urządzenia zamontowano zaprojektowane na nowo składane zaciski, dzięki którym można używać urządzenia w wersji stojącej, z regulacją poziomą lub z niewielkimi zmianami kąta, tak by móc instalować belkę niemal w każdych warunkach. Skoro już mowa o warunkach, to projektanci wzięli pod uwagę również te pogodowe, gdyż urządzenie może pracować nawet w bardzo niesprzyjającej, deszczowej aurze.