Novox n1000 to nowoczesny wygląd, duża moc i wysoka jakość dźwięku, która idealnie sprawdzi się na każdej imprezie. Zestaw polecany dla każdego zespołu i na każdy event. n1000 o mocy 800W sprosta wymaganiom każdej instalacji, zachowując cały czas klarowne i wysokiej klasy brzmienie. Polecany do hoteli, sal konferencyjnych i szkół.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Novox n1000 to aktywny zestaw liniowy. Jego elementem centralnym jest aktywny 12” subwoofer. Ma on wbudowany mikser oraz wzmacniacz o mocy 800W RMS zasilający cały system.

To z niego wędruje zasilanie do drugiego, tym razem pasywnego 12” subwoofera oraz czterech modułów szerokopasmowych. Bazują one na 4” przetwornikach szerokopasmowych i 1” driverach wysokotonowych. Pasmo przenoszenia całego zestawu wynosi od 47 Hz do 20 kHz, a maksymalny poziom SPL to 128 dB.

Wbudowany mikser ma dwa wejścia mikrofonowo-liniowe XLR oraz jedno wejście liniowe stereo RCA. Producent wyposażył mikser w odtwarzacz multimedialny kompatybilny z bluetooth, SD oraz mp3/usb. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji pięciopunktowy equalizer. Zestaw zawiera dwa statywy z dedykowanym uchwytem oraz okablowanie.