W sprzedaży są już dostępne najnowsze lampy AX9 PowerPAR. To kolejne urządzenie firmy Astera, znanej ze specjalistycznego oświetlenia typu LED zasilanego bateryjnie i sterowanego bezprzewodowo. AX9 ma te same funkcje, co inne produkty z rodziny Astera – IP65, szeroki zakres barw (RGB+Mint+Amber) i ich doskonałe odwzorowanie, a także możliwość sterowania przez aplikację czy przewodowy i bezprzewodowy DMX.

AX9 jest większą i jaśniejszą wersją znanej specjalistom z branży lampy AX5 TriplePAR. Doskonale sprawdzi się w każdych warunkach – na planie filmowym, na scenie teatralnej, w studiu czy też w plenerze. Może służyć jako tradycyjny PAR lub oświetlenie dekoracyjne.

Zakres jej temperatury barwowej to 1750-20000 K, CRI wynosi 96, a moc 105W. Kąt świecenia wynosi 13°. Można go modyfikować za pomocą będących w zestawie filtrów 32° lub „Wallwash” 17 x 46°.

Opcjonalnie dostępne są również akcesoria do montażu, dzięki którym lampy AX9 można umieścić niemal wszędzie. AX9 PowerPAR to niezwykle wszechstronna i funkcjonalna lampa o dużej mocy. Stanowi doskonałe uzupełnienie szerokiej oferty produktów z rodziny Astera. W Polsce urządzenie jest dostępne do testów i sprzedaży w firmie SG LIGHT.