Claypaky Sharpy Plus Aqua

Zaprojektowany na bazie nagradzanej konstrukcji Sharpy Plus model SHARPY PLUS AQUA to ruchoma głowica o stopniu ochrony IP65 idealna na imprezy plenerowe, trasy koncertowe, stałe instalacje i wiele innych.

Nowy model ma te same funkcje i wydajność co poprzednik, ale w nowym odpornym na warunki atmosferyczne opakowaniu. Daje to większą elastyczność pod względem różnych zastosowań. Producent ulepszył projekt Sharpy Plus Aqua w obszarach krytycznych, aby upewnić się, że urządzenie utrzymuje wymaganą jasność, funkcjonalność i wydajność. Układ chłodzenia nowej konstrukcji został przeprojektowany i zoptymalizowany specjalnie dla lampy Osram Sirius HRI® 330W X8 obecnie stosowanej w Sharpy Plus. Doskonale sprawdza się ona pod względem niezawodności, wydajności i spójności, zachowując jasność i temperaturę barwową.

Podobnie jak Sharpy Plus, Sharpy Plus Aqua oferuje dwa różne tryby działania – beam lub spot. Powiększenie od 3° do 36° pokrywa cały zakres zoomu liniowo, a wiązka jest zawsze idealnie ostra i jednolita w dowolnym trybie. Sharpy Plus Aqua również oferuje ten sam zestaw pryzmatów, ruchome i statyczne gobo, koła kolorów, mieszanie kolorów CMY i wiele więcej. Dzięki temu użycie Sharpy Plus i Sharpy Plus Aqua na jednej produkcji zapewnia spójny wygląd i wydajność urządzeń. Sharpy Plus Aqua jest atrakcyjny pod względem cenowym, bardzo wytrzymały, ale równocześnie lekki, ponieważ waży jedynie 23 kg, co sprawia, że idealnie sprawdzi się w rentalu.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij