Firma DJAK Technika Estradowa powiększyła swoje zasoby sprzętowe o 12 sztuk paneli oświetleniowych marki Elation.
KL Panel jest urządzeniem, które doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju planach filmowych, w studio czy podczas eventów z udziałem kamer. To kolejna partia urządzeń Elation KL Panel, która w ostatnim czasie opuściła magazyny firmy PS Teatr i trafiła do nowego właściciela.

KL PANEL jest idealnym źródłem światła (głównego i wypełniającego) w wielu sytuacjach wymagających wyjątkowej wydajności i jakości kolorów, zoptymalizowanym pod kątem przestrajalnego światła białego w filmie i telewizji. Oprawa zapewnia wysoką wydajność, precyzyjną kontrolę temperatury barwowej, pełne odwzorowanie kolorów i równomierne pokrycie. Urządzenie zawiera wysoce wydajny pakiet LED 6 w 1, który wytwarza nawet do 24 000 lumenów. Kompaktowa i przenośna oprawa może być zamontowana na statywie lub zawieszona za pomocą dowolnego standardowego zacisku lub dołączonego adaptera Junior.

KL PANEL może być obsługiwany przez standardowe protokoły DMX, Art-NET lub sACN. Ponadto można go również regulować ręcznie za pomocą dołączonych enkoderów i wyświetlacza OLED, zapewniając natychmiastową kontrolę intensywności, temperatury barwowej, przesunięcia zieleni i innych ważnych ustawień.

Czytaj test Elation KL Panel