Elation na NAMM 2020

Podczas tegorocznych targów NAMM firma Elation przedstawiła szereg nowych produktów i rozwiązań.

O części z nich pisaliśmy w ostatnich miesiącach, przedstawiając choćby bardzo efektywne naświetlacze z linii Paladin czy hybrydowe głowy ruchome Smarty MAX oraz Fuze SFX.  Na stoisku firmy znalazło się również sporo informacji o systemach kontroli oświetlenia Obsidian i oprogramowaniu ONYX. Elation nie pozostawiło jednak swoich fanów bez kompletnych nowości.

Na targach zaprezentowany został, współpracujący z Obsidian, system dystrybucji Netron, który łączy w sobie możliwości przetwornika Ethernet/DMX, splittera DMX oraz splittera DMX/RDM. Interesująco przedstawia się również całkowita nowość w ofercie Elation – marka Magmatic.

Magmatic skupia się na wysokiej jakości efektach atmosferycznych, a jej pierwszym przedstawicielem jest Magma Prime – efektywny hazer oparty o wodę, cechujący się sporą wydajnością i niskim zużyciem płynu. Kolejne nowe urządzenia to Crisp, konfigurowalna maszyna wytwarzająca śnieg oraz seria Prisma. Ta ostatnia obejmuje zaawansowane oprawy świetlne LED UV skonstruowane w standardzie IP65. Obok tak pokaźnego zbioru nowości nie sposób przejść obojętnie, dlatego wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony producenta lub dystrybutora.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij