PS Teatr dystrybutorem Elation Professional

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma PS Teatr została nowym dystrybutorem produktów Elation Professional w Polsce.

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR jest najstarszą polską firmą, zajmującą się kompleksowymi realizacjami inwestycji w dziedzinie kultury. Firma TEATR została założona przez inż. Jerzego Gumińskiego w 1971 roku i od tego czasu należy do czołowych firm zajmujących się technologią sceniczną. W ramach swojej działalności zespół PS TEATR zaprojektował i przebudował wiele scen polskich teatrów, obiektów kultury i sal koncertowych, montując m.in. urządzenia oświetlenia technologicznego sceny, zapadnie sceniczne, sztankiety, mosty oświetleniowe, urządzenia elektroakustyczne, czy urządzenia napędowe sceny.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z tak doświadczoną firmą na jednym z najważniejszych i najszybciej rozwijających się rynków w Europie” – mówi Marc Librecht, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Elation w Europie. „Polski rynek jest unikalny i oferuje wyjątkowe możliwości. Nasza współpraca z TEATR będzie kluczowym krokiem w rozwoju marki Elation na tym rynku i cieszymy się na bliską współpracę z ich zespołem”.

„Nasza skala, wieloletnie doświadczenie oraz zespół projektantów, konsultantów i techników pozwoliły nam rozwinąć szeroką bazę klientów, która obejmuje teatry, filharmonie, domy kultury i stacje telewizyjne, a także największe polskie firmy wynajmujące” – mówi Dyrektor Zarządzający TEATR Michał Frackowiak. „Dla nas najważniejszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Patrzymy na każdy projekt indywidualnie, oferując produkty najwyższej jakości odpowiadające jego potrzebom. Uważamy, że Elation to bardzo przyszłościowa marka z produktami dobrej jakości i doświadczonym zespołem możemy współpracować jako partnerzy, aby podejmować najlepsze decyzje dla naszych klientów ”.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij