Firma Karaton zainwestowała w sprzęt marki Elation Professional. Ofertę warszawskiej firmy poszerzył zestaw 12 sztuk profesjonalnych głowic Smarty Hybrid. Ta hybrydowa oprawa oświetleniowa charakteryzuje się niespotykanie szeroką gamą zastosowań, dzięki połączeniu funkcji spot, beam oraz wash.

Firma Karaton istnieje od 2004 roku. Zajmuje się nagłośnieniem, oświetleniem eventów, realizacją wizji, scenografią oraz oprawą DJ-ską. Od początku istnienia stara się realizować zlecenia na najwyższym poziomie między innymi poprzez inwestycje w nowoczesny sprzęt. Najświeższym nabytkiem firmy Karaton są wszechstronne hybrydowe oprawy oświetleniowe Elation Professional Smarty Hybrid. Kompaktowy model Elation jest wyposażony w szereg funkcji umożliwiający konkurowanie z najlepszymi oprawami typu beam i spot na rynku. Sercem głowicy jest  lampa Philips™ MSD Platinum 200 Flex z technologią „FLEX”, która zapewnia wysoką wydajność i długą żywotności żarówki wyładowczej – nawet do 6000 godzin.  Smarty Hybrid został wyposażony między innymi w zoom optyczny pracujący w zakresie od 1° do 33° pozwalający na optymalną i efektywną pracę zarówno jako beam czy spot. Doskonałe kolory, dwie tarcze gobo, 16-ramienna i 4-ramienna liniowa pryzma obrotowe czy filtr full frost to tylko niektóre z zalet tego modelu.

– Testowaliśmy Smarty Hybrid podczas realizacji koncertu zespołu Czarno-Czarni. Czytaliśmy też bardzo pochlebne opinie innych realizatorów. Nie mamy wątpliwości, że te lampy to nowa jakość w oświetleniu scenicznym. Jesteśmy przekonani, że będą się cieszyły dużym uznaniem i w krótkim czasie pojawią się w większości riderów – podsumował swój wybór Adam Doliński z firmy Karaton

 PRZECZYTAJ NASZ TEST GŁOWICY ELATION SMARTY HYBRID